ГАРНИТУРА  ХЕМИСКО ПЕНКАЛО И ТЕХНИЧКИ МОЛИВ
"Електро''- гарнитура хемиско пенкало+тенкоминец+пластична кутија..
Роковник 2023
100.00 ден
-15.5x21.20cm..
Ролер пенкало
..
ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ОД БАМБУС
8.00 X 14.00 X 0.00..
ЗВУЧНИК  БЛУТУТ БАМБУС
Направен од природен бамбусДимензии: 6 *5 * 0..
ЗВУЧНИК  БЛУТУТ БАМБУС
Светлечки звучник , со бамбусов делповрзување до 10мработи во просек до 3 часаДимензии: 6 *5 * 0..
ЗВУЧНИК  БЛУТУТ БАМБУС
Направен од природен бамбусприем на позививодоотпоренфункции за радио Димензии: 6 *5 * 0..
СОЛАРЕН ПОЛНАЧ ОД БАМБУС
Полначот се полни : на соларна енергија , со micro -usb и type C15.50 X 7.30 X 2.00..
ЧАСОВНИК
585.00 ден
Пластичен ѕиден часовник...
ЧАСОВНИК БАМБУС
Направен од природен бамбус, идеален за канцеларии, компјутерски простории, домови, оранжерии итн.Ма..
ЧАША ЗА МОЛИВИ СО ЧАСОВНИК ОД БАМБУС
3 ААА батерии не се вклучениДимензии: 7.50 X 13.00 X 7.50..
ЧАША ЗА МОЛИВИ СО ЧАСОВНИК,ДЕН,ДАТА И ТЕМЕРАТУРА ОД БАМБУС
температураалармвремекалендар2 LR1130 вклучениДимензии: 7.50 X 9.50 X 7.50..
Agensi
420.00 ден
Агенси Торба Материјал: Полиестер Димензија: 30 x 33 x 13.5 см ..
Egeo Перница за на плажа
Перница на дување, ПВЦ.320×250 mm..
Прикажани 1 до 15 од вкупно 152 (11 страници)