Почитувани, во процес сме на пуштање на нова веб страна. Доколку имате проблеми во процесот на правење нарачка, Ве молиме контактирајте со нас на  070/279-801

Канцелариска столица Сноу

Шифра: S211
Залиха:
Цена: 17.345,00 мкд
Испорака
Бесплатна достава за нарачки над 3000 мкд.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Сподели:

Дополнителни информации:

Квалитетот и удобноста наоѓаат раскрсница во ергономскиот работен стол Snow W.

Стабилен и сигурен столот има елегантна рамка во снежно-бело и стабилна основа.

Лумбалната поддршка служи за поддршка на грбот за време на продолжено седење.

Потпирачите за раце се подесиви по висина и имаат меки полиуретански влошки.

Прилагодлива длабочина на седење за да се чувствувате пријатно и да седите здраво во која било положба.

Опција за заклучување во три работни позиции за удобност во текот на целиот работен ден.

Широкото седиште и ергономскиот потпирач за грб го прават Snow W погоден за продолжено седење.

Издржливост до 120кг.

Чист дизајн, меки форми и модерна визија донесуваат софистициран изглед и стил во секоја канцеларија.

Уживајте во удобноста што ја нуди Snow W.