Производител: Made in EU
Шифра: R-53395
Бонус поени: 8
Залиха: Достапно
Пакување: 20 / пар. во кутија
624.00 ден
5 или повеќе за 592.80 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Нотес со ластик, картонски џеб и дражач за пенкало,240 листови -линии.
Нотесот е спакуван во црна картонска кутија на која што може да се принта.
Материјал: Хартија,картон
Димензија:(см) : 13 x21 см