Производител: Rexel
Шифра: T2264
Бонус поени: 31
Залиха: Достапно
2,197.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Стилска магнетна стаклена табла.
Nobo Diamond стаклената табла има заштитена стаклена - магнетан површина погодна за честа употреба поради големата отпорност на дамки од мастило, пенкало, гребнатини и вдлабантини.
Стаклените табли се со димензија 45 x 45 см, и се интерсен и корисен додоаток во вашата канцеларија или домашна средина.