Категории
Производител: Made in EU
Шифра: R-04372
Залиха: Достапно
40.00 ден
5 или повеќе за 38.00 ден

Количина

Icon Прашај за производот
* стаклена чаша
* 220 мл
* минимална нарачка - 50 парчиња
* рок на испорака - 15 дена