Производител: HAN
Шифра: H-1027
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
107.00 ден
5 или повеќе за 101.65 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
-243x335x57mm
Спецификации
материјал ПВЦ
формат A4