Производител: Office 1
Шифра: S207
Бонус поени: 161
Залиха: Достапно
11,565.00 ден
5 или повеќе за 10,986.75 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Канцелариски стол со механизам за навалување

Потпирач за глава тапациран со мрежаста ткаенина

Стабилна основа

Седиште изработено од високо квалитетна пена, тапацирано со текстилна ткаенина.

Потпирачот за грб има лумбална форма, тапациран со мрежаста тканина

Фиксни полиуретански потпирачи за раце

Издржливост до 120кг