Производител: Office 1
Шифра: S211
Бонус поени: 245
Залиха: Достапно
Пакување: 1 / пар. во кутија
17,345.00 ден
5 или повеќе за 16,477.75 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Квалитетот и удобноста наоѓаат раскрсница во ергономскиот работен стол Snow W.

Стабилен и сигурен столот има елегантна рамка во снежно-бело и стабилна основа.

Лумбалната поддршка служи за поддршка на грбот за време на продолжено седење.

Потпирачите за раце се подесиви по висина и имаат меки полиуретански влошки.

Прилагодлива длабочина на седење за да се чувствувате пријатно и да седите здраво во која било положба.

Опција за заклучување во три работни позиции за удобност во текот на целиот работен ден.

Широкото седиште и ергономскиот потпирач за грб го прават Snow W погоден за продолжено седење.

Издржливост до 120кг.

Чист дизајн, меки форми и модерна визија донесуваат софистициран изглед и стил во секоја канцеларија.

Уживајте во удобноста што ја нуди Snow W.