Производител: Office 1
Шифра: S208
Бонус поени: 135
Залиха: Достапно
10,960.00 ден
5 или повеќе за 10,412.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Ергономски канцелариски стол RFG има лумбална поддршка. Прилагодливите потпирачи за глава и седиштето се тапацирани со мрежаста ткаенина.

Хромираните фиксни наслони за раце со мека полиуретанова пена и стабилната хромирана основа овозможуваат максимален комфрот при седење.

Издржливост до 120кг.