Производител: ErichKrause
Шифра: M432
Залиха: Достапно
Пакување: 12 / пар. во кутија
25.00 ден
5 или повеќе за 23.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Механички молив со елементи обложени со метали и мина која се повлекува.
Пенкалото има тркалезно сјајно тело со ергономска површина, со гумени додатоци.
Цврстината на мината е HB.
Дијамерот на мината е 0,5 mm.
Моделот MEGAPOLIS® Concept има патентиран, препознатлив облик и одлични ергономски карактеристики.
Тој стана еден од бестселерите меѓу механичките моливи ErichKrause® во повеќе од педесет земји во светот.


Поврзани производи