Производител: Made in EU
Шифра: A-811106
Бонус поени: 4
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
315.00 ден
5 или повеќе за 299.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Алуминиумско спортско шише со пластично капаче за пиење.
500 ml.