Производител: Made in EU
Шифра: C-085
Бонус поени: 12
Залиха: Достапно
Пакување: 60 / пар. во кутија
510.00 ден
5 или повеќе за 484.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Блутут водоотпорен звучник
Блутутот подржува:3.0 + EDR
Опсег:10 м
Напојување: DC5V/100-120mA
Батерија:3,7 v 400mAh литиум
Вкупно време на полнење:околу 3-4 часа
Време на траење:околу 3-4 часа
Тежина:0.1 кг
Производот содржи и кабелче.


360 ротација