ДРЖАЧ ЗА ТАШНА
Држач за ташна Димензија: 3.40  см Материјал:Метал / Пластика ..
155.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Criss
Ташна од полиестер со повеќе прегради и прилагодлива рачка за на рамо. *димензија: 100 x 110 x 80 ..
175.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Торба за на рамо EDDY
Торба од полиестер 600D, со рачка за преку рамо, еден главен џеб и две помали прегради.Димензии..
280.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Agensi
Агенси Торба Материјал: Полиестер Димензија: 30 x 33 x 13.5 см ..
420.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Торба за на рамо
Мини торба за на рамо со прилагодлив ременМатеријал: ПолиестерВеличина: 140×185×75 mm..
445.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Tess
Торба за на рамо, со една главна и две помошни прегради. Материјал: Полиестер Димензија:( см ) 1..
460.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Спортска торба
Со внатрешен и надворешни џебови/прегради со патент58.50 x 33.00 x 27.00 cm600D полиестер..
600.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Торба Graphs
Торба за на рамо. 600D висока густина. Дел со перниче за таблет до 9.7''. Со преден џеб. Прилаг..
675.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Спортска торба
Внатрешна преграда и дно со полу-цврста плочКа. Преден и страничен џеб за обувки. Прилагодлива лен..
850.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Ташна
Торба за на рамо, 800Д полиестер, одговара за 10,5' таблет.Димензија:240 x 300 x60 мм..
850.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Ранец за лаптоп Lugano P.Delone
Ранец за мал лаптоп или таблет 10"Димензии: 21 x 32 x 8 cm..
995.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Ташна
Модерна торба во тренди бои, со две рачки за носење и рачка што се отстранува...
1,025.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Gates
Машка деловна ташна ,имитација на кожа со метална тока и прилагодлива рачка за на рамо.Торбата содр..
3,030.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
C-B505
155.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
A-731430
175.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
C-g126
420.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
A-761080
445.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
R-72165
460.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
C-G154
600.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
S-92284
675.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
S-92511
850.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
S-92275
850.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
M-68434
1,025.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
R-72397
3,030.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
Прикажани 1 до 13 од вкупно 13 (1 страници)

Торби за на рамо

Во Клевер МК ќе пронајдете голем избор на торби за рамо кои може да бидат исрпинтани со ваше лого и информации. Тие се стилски, практични и со врвен квалитет. Промотивни торби за рамо се фантастичен начин да го привлечете вниманието на вашиот бизнис. Печатените торби се ефикасно средство за рекламирање на вашиот бренд и без напор да го истакнете вашето лого на корпоративни настани, изложби или кога вашите клиенти се надвор.