Power bank 2000 mah
285.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Безжичен полнач
Елегантен безжичен полнач "Metra"Благодарејќи на QI технологијата, може да го полни секој паметен те..
420.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Безжичен полнач бамбус "MENPHIS"
Ултра брз безжичен полнач од бамбус 10W..
505.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Комплет за смартфон
Капацитет: 2000mAh11.00 x 7.50 x 4.00 cm ..
588.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
РЕЗЕРВНА СОЛАРНА БАТЕРИЈА 4000mah
Капацитет:4.000 mAh Влез 5 V / Излез 2x1 A 2 USB излеза Монокристален соларен екран Резервната б..
825.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Резервна батерија 10000 mah
Капацитет - 10000 mah* 3 usb порти..
860.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 4000 mah
"Плана' power bank - 4000 mAh..
1,075.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 4000 mah
Капацитет: 4000mAh Димензија: 11.00 x 7.00 x1.00 см Материјал:Метал ..
1,230.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Безжичен полнач и држач за мобилен од бамбус
Работна подлога од бамбус со држач за мобилен, безжичен полнач и простор за складирање на различен п..
1,370.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Tефтер + резервна батерија Kevant
Teфтер со резервна батерија 1000 mahА5, 80 листови со линииUSB кабел..
1,570.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 8000mah
Power bank со капацитет од  8 000 mAh спакован во хартиена кутија. Погоден за полнење на смартф..
1,815.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank Kiubert 20000 mah
Пластичен USB power bank со батерија од 20 000 mAh. Со 1 USB-C и 2 USB порти за полнач. Power bank м..
1,825.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
СОЛАРЕН ПОЛНАЧ ОД БАМБУС
Полначот се полни : на соларна енергија , со micro -usb и type C15.50 X 7.30 X 2.00..
2,020.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Еко безжичен полнач 10W бамбус со лед
Добро да знаете - Полначот од бамбус е компатибилен со сите мобилни телефони кои поседуваат Qi ста..
2,170.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 27 (2 страници)

Полначи

Промотивни Power Bank полначи за електронски уреди им даваат втора шанса на вашите уреди кога вашата батерија ќе се истроши. Овие Power Bank полначи за електронски уреди се практичен промотивен подарок за секој што се потпира на својот мобилен телефон за деловна или лична употреба. Испринтајте го вашето лого или текст на Power Bank полначи за електронски уреди и подарете ги на вашите врвни клиенти или посетители на штандови на саем.