Држач за мобилен
димензија: 9.00 x 6.00 x 9.50 cm..
15.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Lacol Блокатор за камера
Пластичен блокатор за камера против шпионирање со лизгачки механизам, самолеплива.23.20 x 1.20 x 0.0..
20.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Блокатор за камера против шпионирање
Заштитете ја вашата приватност и безбедност додека користите интернет на вашиот смартфон, компјутер ..
20.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ПЕНКАЛО ЗА ЕКРАНИ СО ДОПИР
Пенкало за екрани со допир...
21.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Држач за мобилен - Прстен
28.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
МАУС ПАД
Правоаголен маус пад Димензија: 22.0 x 18.0 x0.00 см Материјал: Гума/Полиестер ..
45.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
МАУС ПАД
Маус пад во форма на круг Димензија: 20.00 x 20.00 x0.00 см Материјал: Гума/Полиестер ..
47.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Маус пад Roland
Маус пад произведен од полиестер со подлога која не дозволува лизгање.Големина: ø200 mm..
65.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
СЛУШАЛКИ
Слушалки Спакувано во пластична кутија. Димензија на кутијата: 5.20 cm..
70.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Држач за мобилен
Држач за мобилен Димензија: 6.00 x 0.00 x0.00 sm Материјал: ABS ..
78.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Разводник за слушалки
Разводник за мобилен телефон со два приклучока за слушалки во форма на срце Димензии:4.50 x 5.50 x ..
90.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Држач за картички
Силиконски држач за картички, со врвка и држач за смартфон.Димензија: 57 x 86 x 4 mm  ..
95.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ТЕФТЕР + МАУС ПАД
95.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ОД БАМБУС
110.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Слушалки со прилагодлива должина
125.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 56 (4 страници)

ИТ Додатоци

Погледнете ја нашата колекција на промотивни ИТ додатоци тука на klever.com.mk Тука може да најдете се од пенкала за телефони и блокатори за камера до држачи за телефони, слушалки, полначи и многу други додатоци за мобилен,таблет или лаптоп. Се ова може да биде испринтано со вашето лого или текст претворајќи ги во ефективни маркетинг алатки.