QUINTANA Стаклено спортско шише
Стаклено спортско шише со капак на завртување. Содржи држач и рачка за паметен телефон за лесен тран..
225.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Doppler термо чаша
Пластична термо чаша со дупол ѕид и капаче.Принтот се поставува помеѓу двата ѕида на чашата.Ја добив..
235.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Спортско шише
Спортско шише од PP / PS Капацитет: 600 ml Димензии: 67 x 245 mm..
235.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Спорско бело шише за сублимација 420ml
Алуминиумско шише од 420 mlВклучува карабин за стегање.За да го одржите вашиот производ во оптимални..
245.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Спортско шише
Алуминиумско шише од 420 mlСодржи алка за закачувањеДимензија:17.00 x 6.60 cm Материјал:Алумини..
245.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
стаклено шише 1л
КОРИСНИ И ДЕКОРАТИВНИ.Шише со вода не мора да биде само тоа, користете го и како декоративен елемент..
310.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Спортско шише Маратон
Алуминиумско спортско шише со пластично капаче за пиење.500 ml...
315.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
стаклено шише 500мл со футрола
Стаклено шише за вода и пијалоциКапацитет од 500 млФутрола од неопрен која обезбедува заштита, допол..
315.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Термос метален 450 мл со плута
Добро да знаете - Термосот "Ruben" содржи инфузер за чај - Направен е од нерѓосувачки челик и ба..
400.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
LILARD. Термо чаша за патување
Пластична чаша за патување со дупло тело и капачеКапацитет до 510 ml. ø75 x 221 mm..
440.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Спортско шише
Спортско шише со дел за овошје.Капацитет: 740 ml Димензии: ø70 x 247 mm..
485.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Спортско шише
Спортско алуминиумско шише. Капацитет: 650 ml. Димензии: ø66 x 250 mm..
520.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Термос
Tермос со двоен зид Материјал: нерѓосувачки челик 0,5 л...
700.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Термос Robusta
Термос со двоен ѕид од нерѓосувачки челик, 500 мл...
705.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 23 (2 страници)

Термоси и Спортски шишиња

Хидратацијата е неопходна за продуктивен ден во канцеларијата. Водата има когнитивни придобивки што можат да ја зголемат енергијата и да го подобрат расположението. Охрабрете ги вашите клиенти и вработени да пијат повеќе вода , подарете им шише за вода.

Вашите клиенти и вработени ќе се израдуваат кога ќе добијат промотивно шише со вашата порака и лого на неа. Тоа е нешто што тие можат да го користат одново и одново во канцеларија кога се на пат, возат велосипед, трчаат итн. Тие ќе го имаат вашето име во своите раце, и ќе го гледаат вашиот бренд со секоја голтка.