BASTIC метална чаша
Метална чаша со вклучен карабин во различни бои. 200 ml. ..
0.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Poster чаша термос, 450ml
Двоен ѕид, пластична чаша термос со капак за пиење. Прилагодена графика може да се постави помеѓу 2 ..
0.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
КУТИЈА ЗА ЧАША
Кутија за една чаша.ШхДхВ:  115x85x100mm..
13.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
КУТИЈА ЗА ДВЕ ЧАШИ
Кутија за две чаши..
20.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подметнувач за чаша од плута
PISANIОкругол подметнувач. ø100 x 5 mmИзработен од плута..
25.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Kenny
Стаклена чашаКапацитет: 300 млМинимална нарачка - 50 парчињаРок на испорака - 15 дена..
92.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Керамичка Чаша
Класична керамична чаша, 300 мл...
116.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Керамичка Чаша
Сјајна керамична чаша со исправена форма и заоблена рачка, 300 мл...
116.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Керамичка Чаша
Керамична чаша, 300 мл...
145.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Сублимациска Чаша
250 mlДимензии:8.40 x 7.40 x 0.00 cm..
145.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Керамичка Чаша
Керамична чаша, 250 мл...
150.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 34 (3 страници)

Чаши

Покажете ја гордоста на вашата компанија со секоја голтка од нашите промотивни чаши. Без разлика дали барате основна керамичка чаша, ретро стаклена чаша или модерна метална чаша ние имаме нешто за секого. Персонализирајте ја вашата промотивна чаша со ваше лого и вашиот бренд ќе стане видлив. Ние верувае дека промотивните чаши се  опипливи и мочни предмети испечатени со вашето лого, уникатно уметничко дело или текст кои помагаат да се создаде препознатливост на вашиот бренд.