Сет пенкала Heleon
Сет пенкала од бамбус со пенкало на тач и механички молив, спакувани во кутија. Со сино мастило и ми..
130.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
LANDO ролер и PENDULO кутивче
Алуминиумски ролер ø11 x 140 mmКартонско кутивче за едно пенкало 180 x 43 x 22 mm..
150.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Метално пенкало со ласер "CLIMENT"
Идеално пенкало за состаноци и конференции.Вграден ласерски покажувач и бело LED светло на крајот.Вг..
160.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ГАРНИТУРА ХЕМИСКО ПЕНКАЛО И ТЕХНИЧКИ МОЛИВ
"Електро''- гарнитура хемиско пенкало+тенкоминец+пластична кутија..
164.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
MARIETA SET метално хемиско пенкало и технички молив
Сет од метално хемиско пенкало и технички молив спакувани во пластично кутивче, си сино мастило.17,4..
185.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Ганитура хемиско пенкало и технички молив
Метален сет со хемиско пенкало и технички молив со шест декоративни прстени. ..
240.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ГАРНИТУРА ХЕМИСКО ПЕНКАЛО + ТЕХНИЧКИ МОЛИВ
Сет од алуминиумски пенкала со матирани и хромирани делови.Сетот вклучува хемиско пенкало со 0,5 деб..
295.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Сет од алуминиумско Ролер и хемиско пенкало HALEY
Сет од алимиумско ролер и хемиско пенкало со клип. Се испорачува во кутија за подарок. Димензии: 11 ..
355.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
СЕТ ЗА ПИШУВАЊЕ
Сет од хемиско пенкало и ролер пенкало..
750.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Метален сет со пенкала
Метален сет со пенкала, со сино мастило, убаво спакувано во картонска кутија...
795.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Сет од ролер пенкало и хемиско пенкало EZEKIEL
Комплет со метално хемиско пенкало со механизам за вртење и ролер пенкало, двете со златни акценти. ..
1,205.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
СЕТ ЗА ПИШУВАЊЕ Ferraghini
Сет од црно хемиско пенкало и сино ролер пенкало...
1,230.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
СЕТ ЗА ПИШУВАЊЕ Mark Twain
Сет од хемиско пенкало со ролер пенкало..
1,265.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 19 (2 страници)

Сетови пенкала

Бидете уникатни – подарете стилски, софистициран и елегантен промотивен сет пенкала

Повеќе од обичен промотивен подарок

Во потрага сте по промотивен производ кој истовремено ќе биде елегантен, уникатен и софистициран а од друга страна практичен и често употребуван?

Промотивните сетови пенкала ќе го задоволат и најпребирливиот вкус на Вашите клиенти и соработници и подарувањето на промотивен сет од ексклузивни пенкала ќе фрли едно поинакво светло врз Вас и Вашата компанија.  Преку промотивните сетови од екслузивни пенкала ќе им дадете до знаење на Вашите клиенти и соработници колку всушност се тие важни за Вас и Вашата компанија.

Третманот кој им го пружаме на нашите соработници зборува многу за нас и доколку тој третман подразбира подарување на промотивен екслузивен сет пенкала на кој се наоѓа името или логото на нашата компанија  тогаш нашата цел е постигната.

Колекцијата на брендирани екслузивни сетови пенкала на Клевер Мк се одликува со широк спектар на софистицирани бои, модели и дизајни кои ќе измамат восхит кај Вашите клиенти, соработници и пријатели. Направете го вистинскиот чекор и изберете промотивен подарок кој ќе биде често користен, а во исто време ќе изгледа луксузно и уникатно.

Нашиот тим во Клевер Мк со нетрпение Ве очекува да Ви помогне во изборот на модел и дизајн.