МАИЦА
Маица со кратки ракави - 100% памук 150-160 грамски материјал...
180.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Маица 100% памук
190.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Маица
Plus Dry & FreshМатеријал 100% Полиестер..
200.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
МАИЦА
Машка маица Материјал:Полиестер ..
250.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Женска маица THC SOFIA
Женска маицаМатеријал: 100% памук, (150 g/m²)..
265.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
МАИЦА ДРАЈФИТ
Материјалот Dry Fit е одличен избор кога  тренирате или трчате, бидејќи ткаенината го одржува о..
280.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Памучна маица NATUR
Маица достапна во големини: S, M, L, XL, XXLМатеријал: 100% памук, (160 g/m²)...
300.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Маица драјфит струкирана
Женска маица струкирана драјфитМатеријал:100% полиестер, 145 gr/m2..
310.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Женска маица THC SOFIA
Женска маица струкирана Материјал:100% памук, 150 gr/m²..
350.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Маици
Маици со краток ракав95% Памук, 5% ликра 170 - 200 грамски материјал..
354.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
МАИЦА ПОЛО
Поло маица со кратки ракави - 100% памук180-190 грамски материјал..
380.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
АНКАРА Машка маица
Mаица за мажи со редовен крој во дрес 100% памук (190 g/m²)  (боја 183: 90% памук/10% вискоза)...
405.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
M200
180.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
C-T1510
190.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
C-T1078
200.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
C-T1515
220.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
C-T1060
250.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
S-30105
265.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
S-30106
350.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
M202
354.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
M201
380.00 ден
 • BuyBuy
 • Add to WishlistAdd to Wishlist
 • QuickviewQuickview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 32 (3 страници)

Маици и дуксери

Брендирани маици испечатени со логото на вашата компанија се совршени за работното место, на изложби или настани за собирање средства или дури како секојдневна облека за секојдневна употреба. Промотивните маици се најпопуларниот и највидливиот артикл во светот денес со продадени над две милијарди маици ширум светот секоја година. Ниска цена а сепак практични со голем простор за брендирање ги прави маиците совршени за вашата кампања да биде видена во движење. Маиците отпечатени за вашиот бизнис се идеален избор на промоција.


Дуксерите се многу добар промотивен производ за секоја прилика. Дуксерите нудат голема површина за принт. Идеални се дуксерите за зимскиот период. Врвниот квалитет и големиот избор на модели на дуксери Ви нуди можност да го изберете тоа што сте си го замислиле.Отпечатениот дуксер ќе Ве издвои во промоција на Вашиот бренд.