Производител: Made in EU
Шифра: C-072
Бонус поени: 18
Залиха: Достапно
Пакување: 8 / пар. во кутија
835.00 ден
5 или повеќе за 793.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
"Плана' power bank - 4000 mAh