Производител: ErichKrause
Шифра: P279
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
90.00 ден
5 или повеќе за 85.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

- капацитет: 100 листови

- трите преклопи и ластиците ги штитат документите од губење

Спецификации
капацитет на листови 100 листови
материјал ПВЦ
формат A4