Производител: ErichKrause
Шифра: P762
Залиха: Достапно
25.00 ден
5 или повеќе за 23.75 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Транспарентна папка од високо квалитетна пластика. Наменете за чување и пренос на мал број документи.
Пластичното копче обезбедува сигурност и брз пристап до документи.

Спецификации
капацитет на листови 100 листови
материјал ПВЦ