Производител: ErichKrause
Шифра: P290
Бонус поени: 6
Залиха: Достапно
Пакување: 18 / пар. во кутија
250.00 ден
5 или повеќе за 237.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Тетратка со димензија A4 (210x297 mm). Цврста и долготрајна мат полипропиленска корица со текстура на песок. 80 листа од 60 гр хартија. Со квадратчиња - темно сини. Корицата има заоблени агли за комфорт и безбедност. Листовите се споени со прстени.