Почитувани, во процес сме на пуштање на нова веб страна. Доколку имате проблеми во процесот на правење нарачка, Ве молиме контактирајте со нас на  070/279-801

  • 0
  • 0
      Вашата кошничка е празна.

Коректор 1/1 Erich Krause

Шифра: K109
Залиха:
Цена: 36,00 мкд
Испорака
Бесплатна достава за нарачки над 3000 мкд.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Сподели:

Дополнителни информации:

Течност за корекција во боја на хартија брзо сушење. Одличен резултат за мастило од било кој вид и боја.
Неговата мека четка овозможува економично и лесно нанесување.
Една апликација дава непроѕирен слој што нема да се забележи на фотокопиите.
Ова е она што го прави најефикасен и економичен производ на пазарот.
Отпорен на замрзнување. Базиран на растворувач.
Пред нанесувањето, протресете ја течноста добро, така што металното топче во шишето ќе ја меша бојата рамномерно.