Почитувани, во процес сме на пуштање на нова веб страна. Доколку имате проблеми во процесот на правење нарачка, Ве молиме контактирајте со нас на  070/279-801

  • 0
  • 0
      Вашата кошничка е празна.

Папка со 4 прстени+тефтер 80л. Пастел Erich Krause

Шифра: P290
Залиха:
Цена: 250,00 мкд
Испорака
Бесплатна достава за нарачки над 3000 мкд.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Сподели:

Дополнителни информации:

Добро е да знаете
- Оваа папка има 4 прстени
- Оваа папка е од брендот Erich Krause
- Оваа папка има вграден тефтер со 80 листови

Димензии:

Висина297 мм
Ширина10 мм
Тежина на хартија60 гр.

Боја: пастелна сина
Формат: А4
Број на листови: 80 листови
Материјал: полипропилен
Бренд: Erich Krause

Комбинирај со...
Комбинирајте ја папката со 4 прстени + тефтер со папка перфорирана, 180 mic и бидете во секој момент организирани и уредни.

Зошто ја сакаме
Оваа папка од брендот Erich Krause е практично решение за организација и уредност во секој аспект од вашата работа и живот. Нејзините 4 прстени и вградениот тефтер со 80 листови ја прават идеална за чување на документи, изработка на каталози, ценовници и скрипти, како и за користење дома за чување на рецепти, исечоци од списанија и слично.

Со димензии од 297 мм висина и 210 мм ширина во формат А4, оваа папка има идеална големина за употреба во секоја работна околина. Бидејќи е изработена од полипропилен, таа е издржлива и квалитетна, а со сината боја и заоблени агли на корицата, изгледа модерно и стилски. Овој производ не само што обезбедува организација, туку и ја зголемува ефикасноста. Со него, вашите материјали ќе бидат средени и безбедно зачувани, наместо да бидат расфрлени и лесно да се изгубат. Во секој момент, кога ќе го користите овој тефтер, ќе се чувствувате организирани и спремни за било какви предизвици.