Производител: ErichKrause
Шифра: N369
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 12 / пар. во кутија
87.00 ден
5 или повеќе за 82.65 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Ножици со високо квалитетни сечила од не'рѓосувачки челик и напредно двојно заострување овозможуваат лесно сечење на максималниот обем на листови.

Отпорен на корозија.

Рачки во ергономска форма изработени од пластични и инсерти кои не се лизгаат отпорни на удар.