Производител: Made in EU
Шифра: C-T1060
Бонус поени: 4
Залиха: Достапно
Пакување: 10 / пар. во кутија
250.00 ден
5 или повеќе за 237.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Машка маица
Материјал:Полиестер