Производител: ErichKrause
Шифра: K109
Залиха: Достапно
Пакување: 10 / пар. во кутија
35.00 ден
5 или повеќе за 33.25 ден
10 или повеќе за 31.50 ден
20 или повеќе за 29.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Течност за корекција во боја на хартија брзо сушење. Одличен резултат за мастило од било кој вид и боја.
Неговата мека четка овозможува економично и лесно нанесување.
Една апликација дава непроѕирен слој што нема да се забележи на фотокопиите.
Ова е она што го прави најефикасен и економичен производ на пазарот.
Отпорен на замрзнување. Базиран на растворувач.
Пред нанесувањето, протресете ја течноста добро, така што металното топче во шишето ќе ја меша бојата рамномерно.

Поврзани производи