Производител: Made in EU
Шифра: S-99547
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
95.00 ден
5 или повеќе за 90.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Капа од полиестер ,со прилагодлива лепенка .
Големина: 580 mm.