Производител: Made in EU
Шифра: S-99406
Бонус поени: 3
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
179.00 ден
5 или повеќе за 170.05 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Капа од 100%памучно платно,со прилагодлива тока за закопчување.
Големина:580 mm