Производител: Made in EU
Шифра: C-T100
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
115.00 ден
5 или повеќе за 109.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Петоделна капа
Материјал: памук 100%