Маса Erika
Маса со метална основа и горна површина од медијапан. Црните метални ногарки даваат допир на&nb..
0.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за биро Cosy Range
Чувствувајте се како дома  со Cozy Range подлогата за биро од  Leitz. Со  минималисти..
1,370.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за маса 75х50 cm
изработена од рециклирана пластикабез мирис, ослободено од токсинивиска отпорност на гребењепогодна ..
1,825.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Капак со отвор за маса Nova U
» Димензија: 1400х180мм..
2,500.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Капак метален за маса
Димензии - 317 x 119 x 27 mm..
3,585.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Маса мала Nova 600 x 600 x 400mm
Маса за состаноци НОВА со модерен, чист и функционален дизајн. Погодно е за секој канцелариски ..
9,200.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Фиокар Optima 415 x 500 x 638mm
Фиокар OPTIMA со чист и модерен дизајн, удобен за чување на различни работи на лесно и достапно мест..
9,850.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Фиокар со клуч Optima 415 x 500 x 510mm
Фиокар Оптима, 415x500x510 mm со бела иверица и бела правоаголна рачкаДвојни тркала со големина:&nbs..
10,910.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Mобилна прилагодлива маса Mobi 71х50х76-121см
» Подвижна работна маса со амортизер на гас. » Прилагодлива висина. » Материјал за работна површин..
11,380.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
HM7-ниска маса 120х60х45см
Ниска маса со хемиски отпорна меламинска термичка обвивка.Дебелина на масата: 36 mm, со раб 2 mm.Дим..
12,800.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Ниска маса Nova Wood 700x480
» Иверка обложена со меламин. » Дебелина на површина 25мм, 2мм ABS раб. » Материјал на ногарки - цвр..
13,600.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
HMS03-ниска маса 120х60х45см
Маса за состаноци со чист и практичен дизајн, со стакло на површината, погодна за секој канцелариски..
13,780.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Маса Amber 700 x 700 x 450mm
Ниска маса за состаноци AMBER со модерен, чист и функционален дизајн. Погодно е за секој канцел..
14,000.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
HM7-ниска маса (со дополнителни бои) 120х60х45см
Ниска маса со хемиски отпорна меламинска термичка обвивка.Дебелина на масата: 36 mm, со раб 2 mm.Дим..
14,690.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
HM4 - Ниска маса 120x60x45см
Маса за состаноци со чист и практичен дизајн, погодна за секој канцелариски ентериер.Плочи обложени ..
14,730.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 67 (5 страници)