Сет пенкала Heleon
Сет пенкала од бамбус со пенкало на тач и механички молив, спакувани во кутија. Со сино мастило и ми..
130.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
LANDO ролер и PENDULO кутивче
Алуминиумски ролер ø11 x 140 mmКартонско кутивче за едно пенкало 180 x 43 x 22 mm..
150.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ГАРНИТУРА ХЕМИСКО ПЕНКАЛО И ТЕХНИЧКИ МОЛИВ
"Електро''- гарнитура хемиско пенкало+тенкоминец+пластична кутија..
164.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Метален сет за пишување
Метален сет со хемиско пенкало и технички молив со шест декоративни прстени. ..
240.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ГАРНИТУРА ХЕМИСКО ПЕНКАЛО + ТЕХНИЧКИ МОЛИВ
Сет од алуминиумски пенкала со матирани и хромирани делови.Сетот вклучува хемиско пенкало со 0,5 деб..
295.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Сет од алуминиумско Ролер и хемиско пенкало HALEY
Сет од алимиумско ролер и хемиско пенкало со клип. Се испорачува во кутија за подарок. Димензии: 11 ..
355.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Хемиско пенкало и кутија за визит карти MURPHY
Сетот MURPHY содржи метално хемиско пенкало и метална кутија за визит карти со имитација на кожа. Се..
535.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ГАРНИТУРА ХЕМИСКО ПЕНКАЛО /РОЛЕР+ПЕНКАЛО НА ДОПИР
Метално ролер и хемиско пенкало со можност за тач на врвот.Спакувано во кутија Пенкало-10 x 145 м..
610.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Метален сет со пенкала
Метален сет со пенкала, со сино мастило, убаво спакувано во картонска кутија...
795.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
СЕТ ХЕМИСКО ПЕНКАЛО/РОЛЕР
Сет од метално хемиско и ролер пенкало и пластична кутија. *димензија на кутија:18 x3 x15.6 см..
1,115.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ГАРНИТУРА ХЕМИСКО ПЕНКАЛО/РОЛЕР
Сет од метално ролер и хемиско пенкало. Ролер пенкало со црно мастило и хемиско пенкало со плаво м..
1,370.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Сет хемиско пенкало и часовник 2BU-80V
сет од хемиско пенкало и часовник..
2,125.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 17 (2 страници)

Сетови пенкала

Бидете уникатни – подарете стилски, софистициран и елегантен промотивен сет пенкала

Повеќе од обичен промотивен подарок

Во потрага сте по промотивен производ кој истовремено ќе биде елегантен, уникатен и софистициран а од друга страна практичен и често употребуван?

Промотивните сетови пенкала ќе го задоволат и најпребирливиот вкус на Вашите клиенти и соработници и подарувањето на промотивен сет од ексклузивни пенкала ќе фрли едно поинакво светло врз Вас и Вашата компанија.  Преку промотивните сетови од екслузивни пенкала ќе им дадете до знаење на Вашите клиенти и соработници колку всушност се тие важни за Вас и Вашата компанија.

Третманот кој им го пружаме на нашите соработници зборува многу за нас и доколку тој третман подразбира подарување на промотивен екслузивен сет пенкала на кој се наоѓа името или логото на нашата компанија  тогаш нашата цел е постигната.

Колекцијата на брендирани екслузивни сетови пенкала на Клевер Мк се одликува со широк спектар на софистицирани бои, модели и дизајни кои ќе измамат восхит кај Вашите клиенти, соработници и пријатели. Направете го вистинскиот чекор и изберете промотивен подарок кој ќе биде често користен, а во исто време ќе изгледа луксузно и уникатно.

Нашиот тим во Клевер Мк со нетрпение Ве очекува да Ви помогне во изборот на модел и дизајн.