ФОЛИЈА СО ВОЗДУШНИ ПЕРНИЧИЊА 100cm x 5m
Фолија со меурчиња за пакувањеширина 100 смдолжина 5 м..
410.00 ден
  • cartcart
  • wishlistwishlist
  • previewpreview
СТРЕЧ ФОЛИЈА 2,5КГ
Тежина 2,5 кг.Дебелина 23 мик.Ширина 50 смДолжина 200 мТежина на хилзна 650-700 гр. ..
775.00 ден
  • cartcart
  • wishlistwishlist
  • previewpreview
Прикажани 1 до 2 од вкупно 2 (1 страници)