КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ 26см КРУГ
метална мрежеста корпа за отпадоци со висина од 26см..
355.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ 28см КРУГ
метална мрежеста корпа за отпадоци со висина од 28см..
390.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ 35см КРУГ
метална мрежеста корпа за отпадоци со висина од 35см..
680.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Сет за биро, 4 дела, од мрежа, метал
Добро организирано работно биро е добро познат рецепт за успешен работен ден без стрес.  Орган..
1,390.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Корпа за отпадоци метална со капак и ножна педала 12л
Капацитет: 12 l.Материјал: Инокс.Димензии: 25 x 35.2 cm...
1,505.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Корпа за отпадоци мет. кап. 5л обоена
Mетална корпа за отпадоци со стабилна основа и внатрешен сад -  5 l.Достапни бои: бела, црна.&n..
1,605.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Dayco Метална корпа за отпадоци со педала
Мала корпа за отпадоци, погодна за влажни и суви простории.Волумен: 12 l.Димензии: 22 x 36 cm.Матери..
2,490.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Корпа за отпадоци со педала, пластична, 70 L
3,045.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 17 (2 страници)