Алкални батерии АА 1,5V 1/4
Голем капацитет и трајност.Тип: LR6 / AAКапацитет: 2800 mAh Волтажа: 1.5V Пакување: 4 парчиња..
85.00 ден
  • cartcart
  • wishlistwishlist
  • previewpreview
Прикажани 1 до 8 од вкупно 8 (1 страници)