Почитувани, во процес сме на пуштање на нова веб страна. Доколку имате проблеми во процесот на правење нарачка, Ве молиме контактирајте со нас на  070/279-801

  • 0
  • 0
      Вашата кошничка е празна.
Нова Колекција

Канцелариска опрема
на само еден клик!

Промотивни попусти и до 30%

Види повеќе
замисли
креирај
организирај
Нова Колекција

Канцелариски мебел
на само еден клик!

Промотивни попусти и до 30%

Види повеќе
Види повеќе

Ефикасно и удобно во текот на работниот ден

Види повеќе

Организирајте го ПАМЕТНО вашиот работен простор.

Види повеќе

Подобра мотивација - Поголема продуктивност

Види повеќе

Организирајте го паметно работното
биро.

Потребна ви е инспирација?

Разгледајте ги нашите каталози

Вашиот бизнис претставен во најдобро светло

Брендирање на промотивни материјали

со наjдобар квалитет

Види повеќе
Бесплатна испорака
Бесплатна достава за нарачки над3000
Безбедно плаќање
100% сигурно плаќање

Плаќање во готово и со картичка

Повраток на средства
Рефундација

при недостаток во квалитетот

Гарантиран квалитет
Гарантираме Квалитет

Техничка поддршка 24/7

Новости

blog-image

Што да земете во предвид при купување на ергономска канцелариска столица?

Пронајди ја твојата совршена канцелариска столица на Klever.mk! Комфорот и поддршката се важни - ние го имаме најдоброто решение за тебе. Избери од нашата голема понуда и подобри го своето работно искуство!

Види повеќе
blog-image

10 канцелариски материјали што секој работен простор треба да ги има!

Сѐ што ви е потребно за продуктивен работен простор: маркери, пенкала, полици за документи, тефтери и нотеси, сега само на еден клик оддалечени од вас.

Види повеќе