Производител: Made in EU
Шифра: S-92144
Бонус поени: 121
Залиха: Достапно
Пакување: 1 / пар. во кутија
6,325.00 ден
5 или повеќе за 6,008.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

АБС Внатрешност поставена, со поделба. 4 ротирачки тркала. Aлуминиумска рачка со можност за продолжување. Безбедносно заклучување со код. Отстранлива метална плоча со магнет за прилагодување. Капацитет до 31 L. Тежина: 2,25 кг.

355 x 550 x 200 mm | Плоча: 50 х 20 мм