Производител: Cifra
Шифра: C-Z816
Бонус поени: 116
Залиха: Достапно
6,060.00 ден
5 или повеќе за 5,757.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Димензии:
36.00 x 55.00 x 20.00 cm 
Материјал:
ABS / 210T PVC