Производител: Cifra
Шифра: C-G183
Залиха: Достапно
Пакување: 10 / пар. во кутија
1,760.00 ден
5 или повеќе за 1,672.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Ранецот има софистициран дизајн со модерен изглед, има идеална заштита од крадење и ги штити вашите предмети.

Главниот патент е позициониран во скриена област на грбот.

Внатре има перничиња за лаптоп и таблет.

Ранецот е опремен со невидлив џеб на грбот и мал џеб на една од рамките, кој е идеален за мали предмети кои не треба да се достапни за другите.

Има излез за USB на една од страните, преку кој ќе може да се поврзете со батерија за телефон или други уреди, која е внатре.

Има додатни перничиња за поголема удобност.

Во предниот дел има рефлектирачки линии.

Димензии:
29.00 x 43.00 x 14.00 cm 
Mатеријал:
100% полиестер