Производител: Made in EU
Шифра: C-T134
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
130.00 ден
5 или повеќе за 123.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Удобна, практична и лесна капа. Совршена за спортски и надворешни активности.

Димензии:
7.50 x 17.00 x 5.00 cm