Производител: Made in EU
Шифра: S-98035
Залиха: Достапно
Пакување: 40 / пар. во кутија
160.00 ден
5 или повеќе за 152.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

MDF. Содржи топче. ø190 x 330 x 5 mm