Производител: Made in EU
Шифра: S-92176
Бонус поени: 70
Залиха: Достапно
Пакување: 4 / пар. во кутија
3,805.00 ден
5 или повеќе за 3,614.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

900D густина на материјал

Систем против крадење: главната преграда е со скриен патент и заден дел со два зашиени џебови со патент за дополнителна сигурност. Порабен и обложен главен дел, со две прегради за компјутер со димензии 15.6'' и таблет до 10.5''. Неколку внатрешни џебови, од кои еден за смартфон со пристап за слушалки. Содржи штипки за организирање на кабли во внатрешниот дел. Надворешниот страничен џеб со патент има пристап до внатрешните џебови, идеално за преносни батерии, што овозможува полнење на различни уреди. На задниот дел и на рамките има систем од перничиња за поддршка на грбот. На рамката има и еден џеб со патент. 

Димензии: 320 x 440 x 200 mm