Производител: Office 1
Шифра: N100
Бонус поени: 168
Залиха: Достапно
13,165.00 ден
5 или повеќе за 12,506.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот
  • Чист и модерен дизајн, кој одговара на секоја канцеларија. 
  • Комбинација на комфор и стил
  • Површина која е лесна за чистење и одржување
  • Метална основа со ногарки 40мм
  • Плотна од иверица 25мм со АБС кант