Производител: Made in EU
Шифра: A-761828
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
147.00 ден
5 или повеќе за 139.65 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Перница за патување на дување, од микрофибер.