Производител: Made in EU
Шифра: R-72425
Бонус поени: 4
Залиха: Достапно
Пакување: 60 / пар. во кутија
340.00 ден
5 или повеќе за 323.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Торба од полиестер со рачка за преку рамо, еден главен џеб и две помали прегради.
Диумензии: 17,5x20,5x8 cm