Производител: Made in EU
Шифра: R-12512
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
Пакување: 1000 / пар. во кутија
28.00 ден
5 или повеќе за 26.60 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Пластично хемиско пенкало со сино мастило

Димензии: Ø 1,1x13,9 cm

Поврзани производи