Производител: Made in EU
Шифра: S-54629
Бонус поени: 9
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
485.00 ден
5 или повеќе за 460.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Спортско шише со дел за овошје.

Капацитет: 740 ml

Димензии: ø70 x 247 mm