Производител: Made in EU
Шифра: S-93355
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
53.00 ден
Цена во бонус поени: 50
5 или повеќе за 50.35 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Привезок за клучеви со држач за телефон и чистач за екрани

Димензии: 20 x 48 x19 mm