Производител: Made in EU
Шифра: C-T100
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
105.00 ден
5 или повеќе за 99.75 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Петоделна капа
Материјал: памук 100%